Witamy na pierwszym polskim blogu o Howrse w zupełnie nowym wydaniu! Zapraszamy na naszą grupę ogłoszeniową na Facebooku - banner z odnośnikiem na bocznej kolumnie.

czwartek, lutego 2

Karma

Admini uchylili już rąbka tajemnicy co do kolejnej partii nowości, które wejdą niedługo na howrse. W najbliższej aktualizacji oprócz zmian dotyczących Karmy oraz styli jazdy prawdopodobnie pojawią się także dokonania zapowiedziane na początek 2012 roku.

Co do nowego systemu Karmy większość graczy ma negatywne zdanie, ponieważ na pierwszy rzut oka tracimy w nim punkty. Jest on jednak korzystny, ponieważ od tej pory Karma będzie zależała od zachowania, a nie od ilości kupionych kuponów.
Podstawową zasadą nowego systemu jest brak możliwości zbierania Karmy wyższej niż 10pkt. Ta ilość świadczy o tym, że gracz jest godny zaufania, natomiast każda niższa (nawet 9) mówi że gracz popełnił jakieś wykroczenie.10-7 pktWszystkie opcje w zależności od stażu
6-5 pkt Zablokowane: forum, ogłoszenia, wymiany
4-3 pkt Zablokowane: forum, ogłoszenia, wymiany, sprzedaże, przestrzeń twórcza
2-1 pkt Zablokowane: forum, ogłoszenia, wymiany, sprzedaże, przestrzeń twórcza , poczta
0 pkt Ban na 60 dni

Wskazówka #4 do konkursu Szukaj, a znajdziesz!
Błyszczy się i mieni... Mały klejnot, ale jaki drooogi, jaki piękny.

Aby uzyskać z powrotem dostęp do utraconych funkcji jedynym sposobem odzyskania Karmy jest staż - co 30 dni otrzymujemy 1 pkt Karmy.

Co z graczami którzy poprzednio mieli powyżej 10 pkt Karmy? Każdy gracz mający dodatnią lub zerową Karmę zostanie nagrodzony według listy:
0 punktów karmy - 1000 Equus
Do 5 punktów karmy - 1000 Equus za każdy punkt karmy
Od 6 punktów karmy - 1 diament za każdy punkt karmy powyżej piątego punktu karmy

Czyli według mnie dość skromnie... Gracze którzy kupowali kupony specjalnie dla Karmy mocno zawiedli się na nowym systemie. Miejmy po prostu nadzieję że powstrzyma to oszustów i forumowych trolli.

Bardziej szczegółowe informacje znajdziecie na forum, możecie tam również podyskutować o zmianach :)

Ciąg dalszy o stylach jutro :) 
zabaykowa

3 komentarze:

  1. Emoska tak, na 100%. I bardzo dobrze. Cytując aleksandrową, "Karma nie będzie świadczyła już o grubości portfela, lecz o uczciwości gracza". Popieram w 100%. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też popieram !
    Raz mnie oszukano więc teraz będzie wiadomo :)

    OdpowiedzUsuń