Witamy na pierwszym polskim blogu o Howrse w zupełnie nowym wydaniu! Zapraszamy na naszą grupę ogłoszeniową na Facebooku - banner z odnośnikiem na bocznej kolumnie.

sobota, maja 5

Rynek Specjalny

Rynek Specjalny jest dostępny tylko dla właścicieli Ośrodków Jeździeckich. Można tam znaleźć różne ulepszenia i poprawić komfort życia koni w OJ. Tamtejsze przedmioty można kupić wyłącznie za Kupony. Należą do nich:Róg zasobności- ma bardzo podobne zastosowanie co znany nam Róg Obfitości, można w nim znaleźć pieniądze, przedmioty z Rynku Specjalnego itp. dotyczące Ośrodka Jeździeckiego.Prysznic- jeśli koń posiada w boksie prysznic, zużywa 10% mniej energiiStrach na wróble- podnosi ilość plonów o 50%, co korzystnie wpływa na rozwój ośrodkaDuża żyzna łąka- to największa dostępna łąka. Na większej łące zmieści się większa liczba koni
Mała szklarnia- pozwala ona uprawiać wszystkie rośliny bez względu na porę roku


Boks DH- jest największym istniejącym boksem
Są to udogodnienia na miarę najlepszego ośrodka. Dzięki tym rzeczom będziesz mógł łatwiej prowadzić swój OJ i zwiększać jego prestiż. Każdy z przedmiotów kosztuje 1 kupon, wszystkie oprócz Rogu Zasobności można także kupić w zwykłym sklepie - jest to tylko ułatwienie dla tych, którzy zamiast zbierać equus wolą wydać zarobione na koncie kupony, które w przeciwieństwie do waluty można wykorzystać w hodowli oraz OJ.

panihodowca

5 komentarzy:

 1. ja osobiście rzadko korzystam z RS w OJ, ale dobre jest to że są dostępne te przedmioty za kupony i eq.

  OdpowiedzUsuń
 2. Te rzeczy mozna tagze za 10 diamętów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Są dostępne tylko za kupon lub Equus w zwykłym sklepie OJ.

   Usuń
 3. Mam 1 kupon. Co opłaca się bardziej kupić: dużą żyzną łąkę, róg zasobności czy złote jabłko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja osobiście bym zachowała kupon do promocji np. na RO czy na WT albo na Zestaw Kart który prawdopodobnie będzie. ZJ bym postarała się wygrac w promce. Ale ja osobiście nie zajmuję się swoim Ośrodkiem więc nie wiem, musiałabym miec link do Twojego bo jak wysoki % miejsca i żyzności łąk to nie opłaca się kupowac dużej żyznej :) Oczywiście wszystko zależy od Ciebie i od tego co Ty chcesz sobie kupic, czym się zajmujesz w grze (czy np. rozwijasz swój ośrodek, czy bardziej hodujesz i trenujesz konie) i analogicznie - jakie przedmioty są Ci aktualnie potrzebne. Jeśli np. zbierasz Equus i brakuje Ci żeby sobie coś kupic fajnego to bym kupiła ZJ i sprzedałabym za 100 tys. equus na wymianach przedmiotów ;) To taki przykład tego, co możesz kupic i jakie są później z tego zyski. Pamiętaj że kupon zainwestujesz w ośrodek i może to wpłynąc na jego rozwój i Twój ranking, ale nie wpłynie na Twoją hodowlę i stan jej funduszy, a koń z ZJ liczy się do rankingu i można go potem sprzedac.

   Usuń