Witamy na pierwszym polskim blogu o Howrse w zupełnie nowym wydaniu! Zapraszamy na naszą grupę ogłoszeniową na Facebooku - banner z odnośnikiem na bocznej kolumnie.

sobota, czerwca 22

Prywatna wiadomość

Na Howrse możemy wysyłać prywatne wiadomości do innych graczy. Wydaje się to banalną sprawą, no i też takie jest. Musimy niestety uważać do kogo i o czym piszemy!

Czego nie powinniśmy pisać :

 • Treści/obrazków wulgarnych, drastycznych oraz +18.
 • Zaproszeń do watah, stad, oraz blogów.
 • Niechcianej poczty (spamu) - czyli rzeczy, których ludzie nie chcą otrzymywać np. propozycji niechcianej sprzedaży konia, reklam, próśb o pomoc w pracy domowej, bezsensownych wiadomości. Niekiedy napisane jest na prezentacji danego gracza, jakich treści nie toleruje on w swojej skrzynce.
 • Wymagać hasła od innego gracza.
 • Wiadomości typu łańcuszkowych (np. wyślij tę wiadomość do 5 innych osób, bo inaczej..)
 • Wiadomość nie powinna zawierać więcej emotikon (maks.3)/znaków interpunkcyjnych (maks. 3 pod rząd) niż słów (to tak trochę denerwuje)
 • Wiadomości o konkursach
 • Wiadomości z tematem nieadekwatnym do treści (np. :) czy abdhdhkj)
Uwaga! Jeśli poszczególny gracz ma napisane na prezentacji, że bierze udział w konkursach, bądź przystąpi do watah/stad oczywiście nie obowiązują punkty o tym.

A co zrobić, gdy sami otrzymamy wiadomość niezgodną z regulaminem? Skorzystajmy z funkcji zablokuj/ zgłoś nadużycie, która jest dostępna przy otwieraniu każdej wiadomości. 
Mam nadzieję, że ten post Wam pomoże.
dominikam1

8 komentarzy:

 1. Świetny pomysł na posta! Większość osób nie zdaje sobie sprawy, że może być zgłoszona np. za temat nieadekwatny do wiadomości. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Beznadzieja! Wg mne powinniście pisać o nie tak ocywistych rzeczach.

  ~Amazonka czuwa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Amazonko :)

   Blog poświęcamy wiedzy ogólnej howrse i koni. Wszystkie tematy które są poruszane są nowe dla jednych czytelników albo bardzo oczywiste dla innych. Na następny raz proszę powstrzymać się od takich komentarzy, bo jestem w 100% pewna, ze komuś ten post pomoże :)

   joanne

   Usuń
  2. Mi pomógl bardzo!

   Usuń
 3. =) Dobry pomysł na posta. Jestem na tak!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam!
  Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi w podpunkcie: "Wiadomość nie powinna zawierać więcej(...)znaków interpunkcyjnych (maks. 3 pod rząd) niż słów (to tak trochę denerwuje)"? Nie rozumiem tego do końca. Dla mnie oznacza to że mamy łamać zasady poprawnej interpunkcji. Proszę o wytłumaczenie i za nie dziękuje.
  Pozdrawiam. :)

  Anonimowy gracy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maks. 3 pod rząd, a nie maks. 3 w wiadomości :) Czyli że np. nie piszemy 6 wykrzykników pod rząd: !!!!!! tylko maks. 3: !!! ;)

   Usuń
 5. Mi pomógł ten post, nie wiedziałam że za irytujące mnie zaproszenia do watach itp. mogę zgłosić, jak widać można.

  OdpowiedzUsuń