Witamy na pierwszym polskim blogu o Howrse w zupełnie nowym wydaniu! Zapraszamy na naszą grupę ogłoszeniową na Facebooku - banner z odnośnikiem na bocznej kolumnie.

czwartek, lutego 11

Cejlon i Dekan

Cejlon czy Dekan? Czyli Panowie z głową. 

Chciałabym Wam powiedzieć o 2 graczach, którzy uwielbiają okradać konta, nie znając hasła. Mało osób wie, że Panowie, a na pewno jeden, jest z zawodu programistą, lubi bawić w złodzieja i samodzielnie wymierzać sprawiedliwość. Kto "zasłużył", jest lub będzie bez konta. Polecam zmienić hasła na trudniejsze i nie prowokować tych graczy, trzymać się od nich z daleka bo nie ma na takich sposobu niestety... Widać, że każdy z Panów jest doświadczony, ogarnięty i nie zbyt miły. Jedyne uczciwe transakcje z nimi przeprowadzane to kupno kuponów za zł, z tego co wiemy nadal prowadzą interes. Tak czy tak dobrze radzę uważać, gdyż jedna z byłych redaktorek już padła ofiarą złoczyńców, ale i tak nie dajemy się zastraszyć.
Dodajemy post anonimowo, żeby nie prowokować mafii.

6 komentarzy:

 1. Pamiętam Dekana, wymiany były ok.
  Co do jego zdolności, coś o tym słyszałam, ale nie wierzyłam.
  O Cejlonie wiem tylko tyle, że miał zatarg z tym DEA...
  Jeśli potrzebujesz pomocy to pisz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pamiętam stare akcje z Dekanem.. Z tego co wiem przez jakiś czas był w hodowli DeA, którą już dobrze znamy z podobnych sytuacji i kradzieży..
  Wiadomo, kto mógłby paść ofiarą kolejnego oszustwa? Ktoś ma z nimi na pieńku, że o tym informujecie?
  Co da nam zmiana haseł na trudniejsze, skoro są programistami? A co na to wszystko policja? Można by takową sytuację zgłosić? Jak radzi sobie z tym poszkodowana redaktorka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym tego na policję nie zgłaszała. Wydaje mi się, że to porachunki ząb za ząb, bo z tego co mi wiadomo Dekan też był okradziony.

   Usuń
 3. Szkoda, że oni nie działają przeciwko innym oszustom, spamerom, trollom i głupiej dzieciarni, która zakłada multi tylko by pohejtować. Przydaliby się tacy programiści...

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dobrze,że wszedłem/am w ten blog, bo bym nie wiedział/ała o takich hakerach... dzięki za info

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale masakra. Ta gra nigdy nie była i nie będzie uczciwa. Ja nikomu nie podpadłam. I co to były za akcje z Dekanem?

  OdpowiedzUsuń