Witamy na pierwszym polskim blogu o Howrse w zupełnie nowym wydaniu! Zapraszamy na naszą grupę ogłoszeniową na Facebooku - banner z odnośnikiem na bocznej kolumnie.

czwartek, marca 31

Karty, a w nich - Byk!

Zapewne zastanawia Was następna nadchodząca promocja. Z radością mogę Was poinformować, iż będą to karty! A w nich do wygrania dwa boskie konie - Byk oraz Grani. Oczywiście zasady pozostają niezmienne - mamy 7 zestawów po 5 karty. Za każde ułożenie jednego zestawu otrzymujemy upominki. Im więcej wartościowych kart w danym zestawie, tym lepsze nagrody! Kolory pozostają niezmienne. Najczęstsza jest brązowa, najrzadsza diamentowa. Po ułożeniu wszystkich 7. zestawów otrzymamy kolejnego konia z serii Zodiakalnej, a w jednej z diamentowych kart kryje się Grani (efekt tej karty nie kumuluje się, czyli możemy wygrać tylko jednego Grani na cały czas trwania promocji). Karty zdobywamy tak, jak większość rzeczy podczas promocji:
  • profillogując się codziennie do gry (2 karty na dzień)
  • entrainementza trenowanie konia (maksymalnie 1 karta dziennie)
  • competitionza wygrane zawody (maksymalnie 1 karta dziennie)
  • argentw Błyskawicznych Sprzedażach
  • argentwymieniając duplikaty swoich kart (1 razy dziennie) (brązowa = , srebrna = , złota = , diamentowa = 100 000 Equus)
  • passkupując karty (, , , , 50 kuponów = 150 kart)
By zdobyć oba boskie konie łącznie musiałam wydać 200 kuponów. Tak wiem, bardzo dużo. Jednak wiele zależy też tu od szczęścia. Należy też zwrócić uwagę, iż nie wymieniałam owych kart.

Gdy już zdobędziemy całość (7 kolekcji) na skrzynkę zostanie wysłana wiadomość informująca o dodaniu boskiego konia Byk do gospodarstwa hodowlanego.


Uwielbiam karty i nie mogę się już doczekać.
Hiena


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz