Witamy na pierwszym polskim blogu o Howrse w zupełnie nowym wydaniu! Zapraszamy na naszą grupę ogłoszeniową na Facebooku - banner z odnośnikiem na bocznej kolumnie.

sobota, marca 23

Triki na kupony cz. 2

Tematem przewodnim dzisiejszego posta będzie pytanie:

Jak zaoszczędzić na kuponach nawet, jeśli zdobywamy je za realne złotówki?

 Po 1: SPONSORING

Jeśli jakiś gracz rejestrując się do Howrse wpisze Twój nick w miejscu: "Kto pokazał Ci Howrse?" zostaniesz jego sponsorem. Wbrew pozorom oznacza to same korzyści dla Ciebie. Wraz z dołączeniem tej osoby do gry otrzymasz drobne upominki, ale gdy ta osoba kupi swój pierwszy kupon, Ty też otrzymasz jeden.. za darmo! Tak więc im więcej osób zachęcasz do gry, czy to wysyłając im prośby na maila, czy w inny sposób - tym więcej masz z tego korzyści.

Po 2: Kupony w UFO

Na pewno każdy kojarzy promocję z latającymi workami pełnymi kuponów i napisami +2, +1, +5 czy +10. Streszczałyśmy jej zasady nie raz na naszym blogu, jednak przypominam: jeśli złapiesz to UFO i w ciągu 30 min kupisz kupon, otrzymasz za darmo tyle kuponów, ile złapałeś na plusie. Czyli jeśli złapiesz np. +2 i kupisz 1 kupon, na Twoim koncie pojawią się aż 3 kupony :) Działa to tylko wtedy, gdy nie wyjdziesz ze strony, która pojawi się po złapaniu worka.

ALE UWAGA!  Czytajcie uważnie ramki, które wyskoczą po złapaniu UFO. Z ich treści wynika, że bonusy +2 i +1 odnoszą się do sytuacji, gdy kupujesz 1 kupon lub więcej, ale już +5 czy +10 działa tylko wtedy, gdy zapłacisz za pakiet powyżej 20 kuponów.

Oferta ta nie działa też, jeśli nie kupiłeś/aś jeszcze swojego pierwszego kuponu
Wraz z kupieniem pierwszego kuponu na Howrse dostajesz i tak drugi za darmo, więc ta promocja nie ma prawa działac w takim przypadku.

Po 3: Wypatruj też innych ofert promocyjnych
Czasem pojawiają się promocje typu, jeśli kupisz ileś kuponów, dostaniesz Skrzynię Skarbów gratis. Albo promocje z otwieraniem Rogów Obfitości. Czasem podczas takich eventów znajdźki z RO to nie tylko Punkty Dorastania czy przedmioty z CR, ale też kupony lub skrzynie, w których te kupony można znalezc.

Po 4: Oszczędzaj

Jeśli korzystasz z często z Konta Pegaza, kolejny pakiet możesz wykupic za 15 kuponów, wtedy dostaniesz pół roku korzystania z KP, w tym jeden miesiąc za darmo, czyli oszczędzisz 3 kupony. Jeśli zaś często kupujesz przedmioty z CR, pamiętaj o funkcji diamentów - oszczędzaj kupony, przydadzą się w innych celach, a potrzebne przedmioty wykupuj właśnie za diamenty. Więcej o nich znajdziesz, wpisując w naszą wyszukiwarkę frazę "Diamenty".

Po 5: Sukcesywnie zarabiaj kupony nie tylko za złotówki

Pod tym postem mogą się pojawic komentarze typu: "Howrse to zdzierstwo, to wszystko kosztuje masę pieniędzy". Jeśli nie wydajemy swoich oszczędności na wirtualną grę, tylko na realne sprawy, korzystajmy z innych sposobów na zdobywanie kuponów. Można zajrzec do mojego poprzedniego postu na ten temat. A kupony kupujmy tylko raz na jakiś czas. Aby się to bardziej opłacało, warto czekac na np. promocję z latającym UFO. Natomiast elitarni gracze z olbrzymim stażem może czasem kupują np. kupony za 100 zł, korzystając np. z pieniędzy ze świątecznych prezentów, bo Howrse to nic innego, jak ich pasja, na którą przecież trzeba czasem wydac. To tak, jakby zapalony jeździec odwiedził sklep jeździecki i wydał 1000 zł na ekskluzywny sprzęt.

A następny artykuł będzie opowiadał o tym, które konie i przedmioty możemy opchnąc za sporą sumkę, czyli ogólnie będzie to lekcja wyceniania rzeczy na Howrse nie tylko na kupony, ale też i na Equus czy inne środki.


Co powiecie na ten temat? Chcecie kolejny post? :)
Invisible.♥

5 komentarzy:

 1. Bardzo chętnie poczytam następne posty. Dzięki Invisible.♥ za to że poświęcasz dla nas swój czas.
  AbbyMe

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki że poświęciłaś czas Pozdrawia Julia501.

  OdpowiedzUsuń
 3. Skoro bierze się za bloga to chyba jasne że musi poświęcać trochę czasu ? -,- żałosne

  OdpowiedzUsuń