Witamy na pierwszym polskim blogu o Howrse w zupełnie nowym wydaniu! Zapraszamy na naszą grupę ogłoszeniową na Facebooku - banner z odnośnikiem na bocznej kolumnie.

niedziela, maja 19

Gra w Bingo

A więc postanowione! Na naszym blogowym czacie (zakładka czat) odbędzie się gra w Bingo już w tą sobotę o godzinie 18:00 :)

Zasady gry w Bingo znajdziecie TUTAJ, nasza howrse'owska wersja będzie różniła się tylko tym ze zamiast numerów będą obrazki związane z howrse.

Każdy z graczy dostanie swoją unikatową planszę po którą proszę się zgłaszać do mnie (joanne) do piątku wieczorem!

Na czacie równo o godzinie 18:00 zaczną być wpisywane 'wylosowane' nazwy obrazków do wykreślania. Prosiłabym o sprawdzenie czy wszystko wam z czatem działa. Jest on operowany przez portal onet.pl i aktualna Java jest obowiązkowa. W razie jakichkolwiek problemów technicznych proszę o pisanie do dominikam1, ona będzie się je starała rozwiązać. Pojawienie się na czacie przed godziną 18:00 jest mile widziane.

I teraz najważniejsze (oczywiście) - NAGRODY! Pierwsza osoba która wykreśli jedną linie jak i pierwsza osoba która wykreśli całą plansze dostaną po koniu w wieku 30 lat (do zabicia na kupon)!

Maskotka bloga? Jak załatwisz mi przebranie marchewki, to też będę się nadawała! 
Wskazówka nr 6 (konkurs na szukanie maskotki)

Każdy jest zaproszony do zabawy tak długo jak będzie miał dostęp do czatu i będzie przestrzegał reguł. Osoby zachowujące się niezgodnie z regulaminem będą wypraszane lub/i blokowane.

Życzę szczęścia w grze,
joanne

4 komentarze: