Witamy na pierwszym polskim blogu o Howrse w zupełnie nowym wydaniu! Zapraszamy na naszą grupę ogłoszeniową na Facebooku - banner z odnośnikiem na bocznej kolumnie.

niedziela, kwietnia 15

Ośrodek Jeździecki: Lekcje

Każdy ośrodek może organizować lekcje jazdy konnej dla dzieci. Ze strony hodowcy lekcje oferują dodatkowe umiejętności dla koni biorących w nich udział oraz niewielką sumę equus, która nie jest odliczana z funduszy ośrodka - bierze się z opłaty instruktorów, których zatrudniamy w OJ. Pozwala to zarobić konkretną sumę pieniędzy, zależną od jakości lekcji. Natomiast w interesie ośrodka lekcje znacząco wpływają na prestiż. Umiejętności zyskane z lekcji nie są limitowane, wahają się od ok. 0,2 do 0,25 punktu do dwóch umiejętności, w których nasz koń jest najlepszy za 1 lekcję. Są jednym z podstawowych elementów treningu koni do Grand Prix.

Co wpływa na cenę lekcji? Są cztery czynniki: prestiż ośrodka, zdrowie konia który bierze udział w lekcji, poziom ujeżdżania wszystkich koni w ośrodku oraz liczba instruktorów (1 na każde 30 boksów).

Wzięcie lekcji trwa 2 godziny, ich dzienna liczba jest nieograniczona.
Gdzie znajdziemy informacje o lekcjach w naszym OJ? Oczywiście w biurze, znajduje się tam informacja o cenie lekcji oraz dodawanych UM.

mugi-chan

4 komentarze:

 1. Mam Pytanie, Ile jest koni boskich z kolekcji kamieni szlachetnych ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://i-love-howrse.blogspot.com/p/konie-boskie.html

   Usuń
 2. Doczytałem się 2 błędów, mianowicie: "[...] poziom ujeżdżania wszystkich koni [...]"- nieujeżdżania, a ujeżdżenia. Po drugie: "Wzięcie lekcji trwa 2 godziny, ich dzienna liczba jest nieograniczona."- tutaj zapewne chodziło Ci o to, że w lekcji możemy wziąć udział nieograniczoną liczbą koni nieograniczoną liczbę razy (po jednym razie na konia).
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, czy byłby ktoś w stanie mi powiedzieć jak to się zmieniło po aktualizacji ośrodka? Odpadli jedynie instruktorzy, czy coś jeszcze się zmieniło w sposobie przeliczania ceny lekcji? Z góry dziękuję za odpowiedź ;3

  OdpowiedzUsuń