Witamy na pierwszym polskim blogu o Howrse w zupełnie nowym wydaniu! Zapraszamy na naszą grupę ogłoszeniową na Facebooku - banner z odnośnikiem na bocznej kolumnie.

poniedziałek, czerwca 24

Zawody w OJ.

Witajcie. Dziś w tym krótkim poście pragnę pokazać Wam jaki wpływ na OJ mają zawody.

Jak utworzyć zawody?

Utworzenie zawodów jest bardzo łatwe. Możemy to zrobić tuż po założeniu ośrodka. Naturalnie możemy tworzyć takie zawody, które są odpowiednie do wybranej specjalizacji OJ. Zawody sami nazywamy, ustawiamy poziom trudności, oraz ustalamy jaki konie mogą wziąć w nich udział. Do niektórych dołączone są zabawne (choć bezużyteczne) dodatki. Polegają one na m.in. ustawianiu przeszkód na torze.

Prestiż zawodów i ośrodków.
Każde zawody po ich utworzeniu mają 30% prestiżu. Może się on zwiększać, lub zmniejszać. Wszystko zależy od tego jakie konie biorą w tych zawodach udział. Im lepsze konie startują, tym większy jest prestiż zawodów. Jeżeli osiągnie on 75% będzie można ustawić rozety. Po więcej informacji o rozetach zapraszam tutaj. Prestiż zawodów wpływa na prestiż ośrodka.
Jeden z dodatków. Pozwala on na tworzenie własnego toru do biegów przełajowych.

Ustawienia rozety.
Po więcej informacji zapraszam na dział pomocy  i do tego posta!

Co wam się podoba/nie podoba w zawodach?
Adencjo

4 komentarze:

 1. Dobry pomysł na posta, dużo informacji, lecz nie każda dobrze rozwinięta. :( Powiedzmy, że post jest dobry. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z dudek. Bardzo dobry pomysł :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny bloog, choć trochę drogie reklamy. Gdyby kosztowały np. 50 tys. to więcej osób by ją wykupiło. Na przykład, ja z ponad 160 dniami stażu nie mogę mieć tu reklamy, ponieważ jest za drogo nawet jak dla mnie. Ale z drugiej strony, powinno boć drogo, bo Ty też się napracowałaś z tym blogiem, i bardzo dużo osób go odwiedza. Ale co tam o reklamach, zgadzam się z dudkiem. Gdybyś jeszcze wyjaśniła to ciut jaśniej... Ale tak poza tym, o blog jest super *.*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzieś wyjaśniałyśmy, dlaczego reklamy są droższe.
   A co jest źle wyjaśnione w tym poście? ;p
   Adencjo to chłopak. :)

   Usuń