Witamy na pierwszym polskim blogu o Howrse w zupełnie nowym wydaniu! Zapraszamy na naszą grupę ogłoszeniową na Facebooku - banner z odnośnikiem na bocznej kolumnie.

środa, sierpnia 13

Wszystko co trzeba wiedzieć o znajomych

Witajcie. Po wakacyjnej przerwie wracam do pisania postów. Ten post może być dla niektórych oczywisty, ale piszę go głównie dla początkujących graczy i po to, aby uzupełnić zakładkę ABC (więc wszystkie komentarze typu ,,post zapchajdziura" będą od razu usuwane - ta zapchajdziura jest niezbędna do zakończenia zakładki) :)Kto to jest znajomy?
Znajomi to po prostu inni gracze, których możesz zaprosić do wspólnego grona. Posiadanie znajomych na Howrse daje Ci kilka możliwości (o których piszę w dalszej części posta). Możesz mieć nieograniczoną liczbę znajomych. Jedynym warunkiem jest zaakceptowanie znajomości przez obie strony. Należy pamiętać także, że można zaprosić nie więcej niż 10 znajomych na dzień. Jeżeli odrzucimy zaproszenie, osoba odrzucona może nas zaprosic po raz drugi po 15 dniach. 

Jak dodać znajomego?
 Społeczność>Moi Znajomi>Dodaj Znajomego
Aby usunąć znajomego: Społeczność>Moi Znajomi>Usuń Znajomość (Znaczek "X" przy każdym znajomym na liście). 

Korzyści wynikające ze znajomości:

 • Wzajemna pomoc (do tego co prawda nie jest konieczna znajomość, ale też nie przeszkadza ona w tym): m. in. gratulowanie sobie nawzajem, dawanie jabłek wybranym koniom.
 • Opcja współdzielenia konta
 • Pomoc w promocjach (np. los za los w loterii, czy klik za klik w piniatach)
 •  Możliwość obdarowywania się prezentami - zarówno dla hodowcy (jabłka, punkty dorastania mieszanki, ekwipunek itd.), jak i ośrodka (łajno, marchewki itd.)
 • Szybsza możliwosc wysyłania wiadomosci - bezpośrednio ze strony z listą znajomych (klik na kopertę obok danego znajomego) 
 Opcja Modyfikacji Znajomości
Na stronie Moi Znajomi możemy zmodyfikować znajomość. Jest to opcja, którą możemy traktować jako dodatek, bonus, a nie coś niezwykle ważnego. Dzięki niej zmieniamy kolejność naszych internetowych przyjaciół (zwykle pierwszy = najlepszy) oraz dodajemy do nich krótką notkę.

Ilu znajomych macie na Howrse?
Co sądzicie o tej opcji?
Adencjo

10 komentarzy:

 1. Zapchajdziurą tego nazwać nie można. Bardzo przydatny post dla początkujących graczy ^^. Wiem, bo moja dobra znajoma zaczęła grę w howrse i niestety nie wiedziała gdzie co jest ani nawet nie wiedziała jak zapraszać innych do znajomych. Więc post moim zdaniem jest niezbędny :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Do mnie często przychodzą wiadomości z zaproszeniami, ale to Howrse - nie facebook, więc odrzucam :> Mam tylko tych graczy, z którymi utrzymuję kontakt ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja odrzucam zaproszenia od nieznajomych ;p
  I tak mam ich dużo :D

  OdpowiedzUsuń
 4. A czy przypadkiem nie ma limitu, do zaproszenia (przez nas) max 10 osób dziennie? Tak mi się przynajmniej zdaje, że raz podczas loterii chciałam wysłać jeszcze jedno zaproszenie i dostałam komunikat, że można maksymalnie 10 osób dziennie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przydatny post. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja dodaje ludzi do znajomych, ale i tak prawie z większością nie zamieniłam ani słowa. XD

  OdpowiedzUsuń